• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne Motoru Ses Yalıtımı

Motor Ses İzolasyonu

Tekne motorlarının çıkardığı gürültü seyahatinizi yapmanıza engel olmasın istiyorsanız mutlaka ses izolasyon uygulaması yaptırmalısınız. Peki bunu nasıl yapabilirim diye soracak olursanız tabi ki cevabı AKSA ACOUSTIC'de. Tekne motorları yapı ve tekniği bakımından güçlü bir performans gösterirken en büyük zararı çevreye verdiği rahatsızlıktır. Bu sesleri kesebilmek için özel ses izolasyon malzemeleri kullanarak uygulama yapmaktır.

Awesome Image

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne motorları için kullanmanız gerekecek olan malzemeler yanmaz ve ses kesim performansı yüksek olmalıdır. Ayrıca suya dayanıklı olması da gerekebilir. Akustik sünger, bariyerli akustik sünger, bondex sünger, ağır epdm bariyer gibi sesi yüksek ölçüde kesebileceğiniz ses izolasyon malzemeleri bulunmaktadır. Bondex sünegr yanıcı bir malzeme olduğu için dış yüzeyde kalması doğru değildir. İlk katmanda bondex sünger kullanıp dış yüzeyine diğer malzemelerden kullabilirsiniz. Böylece etkili bir ses izolasyon uygulaması sağlamış olursunuz.

Awesome Image

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Görmüş olduğunuz görseller AKSA AKUSTİK firmamızın teknik ekibinin yapmış olduğu tekne motoru ses izolasyonu uygulamasıdır. Bu uygulamayı sizde rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Aks Rapid sünger yapıştırıcısını malzeme uygulanacak bölgeye rulo fırça ile sürdükten sonra malzemeyi üzerine yapıştırabilirsiniz.
Awesome Image