• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu

Kazan daireleri yüksek ses barındıran gürültülü mekanlardır. Bu yüzden sesi kesmek için alınabilecek önlem ses izolasyonu yaptırmak olacaktır.

En iyi sonuçlar için, kazan dairesinde bulunan yüzeylerin çoğunun sizin dikkatinize ihtiyacı olacaktır.

Bu görev için harcayacak kadar bütçeniz yoksa, en azından kazan dairesini evdeki diğer odalardan ayıran bir duvarın ses geçirmezliğini düşünmelisiniz.

Ayrıca, gürültünün herhangi bir çatlak veya boşluktan kolayca kaçabileceğini unutmayın. Bunları örtmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Bunları örtmek, ses geçirmezlik yolculuğunuzda çok önemli olacaktır.

Darbe gürültüsünü azaltmak kolay bir iş olmadığından, mümkünse duvarlarınıza ve iç kısımlarına ses geçirmez malzeme eklemeye başlayın.

Apartman Kazan Dairesi Gürültü Yalıtımı

Bariyerli akustik süngerpan , bu tür problemlerle uğraşırken en iyi ses yalıtım malzemelerinden biridir. Duvarlarınıza yerleştirilmesi amaçlanmıştır ve çarpma seslerini engelleme konusunda en iyi malzemelerden biridir.

Kazan dairesi ses yalıtım malzemeleri

kazan dairesi ses izolasyonu

Kazan Dairesi Tavan Ses Yalıtımı

Duvarlarınızı ses yalıtımı için bariyerli akustik sünger kullanmaya karar verdiyseniz, aynı malzemeyi tavanınıza ekleyebilirsiniz.

Yine, malzemenin dışarıya mı içeri mi yoksa her ikisine mi uygulanacağını seçersiniz. Bu, evinizde istediğiniz inşaat miktarına bağlıdır.

Bunları tavanınızın içine ve dışına koymak en iyi çözümdür ve sonuçta size en iyi sonuçları verecektir.