• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör Gürültüsü Ses Yalıtımı

Jeneratör Ses Yalıtımı

Jeneratör odalarındaki gürültü, titreşim sağlayan cisimlerin elastik ortamda oluşturduğu basınç değişimlerine bağlıdır. Jeneratör dairesi ve kabinlerdeki ses izolasyon uygulamalarında kullanılacak malzemelerin tamamen yanmaz özellikle olması gerekmektedir. Hava emiş ve atışlarının havayı daraltmayacak şekilde genişleyerek imalat yapılması gerekmektedir.

Awesome Image

Jeneratör Sesi Önleyici Sessiz Kabin

Jeneratör odalarında yankı bulan ve engellerden geçerek yayılma sağlayan sesi kesmek için ölçülü bir şekilde ses izolasyon uygulaması şarttır. Aksi takdirde zamanla duyma bozukluğu ve psikolojik sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Jeneratör odalarını veya dairelerini yaşam alanlarından uzakta tutmanız gerekmektedir. Ancak gürültü hala devam etmekte ısrarcıysa bunun önlenmesi için kaliteli ses izolasyon malzemesi kullanmalısınız.

Awesome Image

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

AKSA ACOUSTIC olarak yani işin iyi yapan ses izolasyon firması olarak bu tip durumlarda devreye girerek rahatsız eden sesi ortadan kaldırmaktayız. Keşif gerektirecek durumlarda keşif yaptıktan sonra uygun malzeme seçimi yaparak ses izolasyon uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.
  • Sizinde böyle bir sorununuz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Awesome Image