• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Kompresör Odası Ses İzolasyonu

Kompresör Odası Ses Yalıtımı

Kompresör Kabini Ses Yalıtımı

Kompresörler sesin yüksek ölçüde olduğu ve yoğun çıktığı mekanlardır. Ses izolasyonu uygulaması yapılmadığı takdirde bu sese maruz kalarak sağlığınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için kaliteli ses izolasyon malzemeleriyle yapılmış kompresör odası ses izolasyonunu önermekteyiz. Ses izolasyonu uygulamasının yapıldığında kesilen sesin ne düzeyde olduğunu görmek zor olmayacaktır.

Awesome Image

Kompresör Odası Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır ?

Kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses izolasyonu amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz. Aksa jeneratör, Dalgakıran Kompresör, Ekomak Kompresör ortamdaki gürültünün kesilmesini sağladığımız ve ürün satışında bulunduğumuz müşterilerimizden bazılarıdır. Kompresörü insanlardan ve çalışma ortamından daha uzak bir kompresör odasına yerleştirmelisiniz.

Awesome Image

Kompresör Odası Ses İzolasyon Malzemeleri

Kompresör odasının çevresini ses izolasyon malzemeleriyle çevreleyebilirsiniz. Kompresör Odalarında Kullanılan Ses İzolasyon Malzemelerinde ses izolasyon süngeri kullandığınız zaman ise mutlaka yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanınız. Bu süngerler poliüretan ve melamin köpükten üretilen süngerlerdir. Vidalı kompresörlerin içerisinde fabrika çıkışı sünger bulunmaktadır. Ancak yinede bahsetmiş olduğumuz kompresör odasına yerleştirmenizi tavsiye ederiz.
  • Ses izolasyon malzeme ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece bariyerli akustik süngerler veya sadece yanmaz akustik süngerler gelmesin bunların dışında kullanabileceğiniz bir çok malzeme bulunmaktadır. Bunlar ; zemin ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan kauçuk levha ve mantarlı kauçuk şilte, taş yünü, epdm bariyer ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde etkili ses yalıtım malzemeleridir.
Awesome Image