• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Bariyerli Akustik Süngerpan

Bariyerli Yanmaz Akustik Süngerpan®

Pvc Bariyerli Pro+Süngerpan®

Bondex süngerlerin birçok avantajı varken dezavantajları da bulunmaktadır. Bunlar yanmazlık özelliğinin ve dekoratif olmamasından dolayıdır. Bariyerli akustik bondex sünger bu dezavantajları egale edecek türde ses yalıtım süngeridir. Bondex sünger ve ağır epdm bariyer sesi yüksek ölçüde keserken üst yüzeyinde bulunan akustik süngerler malzemenin hem dekoratif olmasını hemde yanmaz olmasını sağlamaktadır.

Awesome Image

Akustik Ses İzolasyon Uygulaması

Ön yüzeyindeki akustik süngerler melamin ve poliüretan köpük olmak üzere iki çeşittir. İstenilen formda üretilen akustik sünger formları yumurta, spesiyal, labirent, piramit ve düz formlardadır. Kullanım alanı olarak yüksek ses desibeline sahip alanlar olabilmektedir. Yüzeyinde bulunan akustik sünger sayesinde alçıpan kullanmayarak uygulamayı kısa sürede tamamlayabilir, maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Awesome Image

Bariyerli Akustik Süngerpan® Ses Yalıtımı

Bondex sünger ve ağır epdm bariyer sesi yüksek ölçüde keserken üst yüzeyinde bulunan akustik süngerler malzemenin hem dekoratif olmasını hemde yanmaz olmasını sağlamaktadır.
  • Kullanıldığı uygulamalar ; jeneratör dairesi ses izolasyonu, hidrofor dairesi ses izolasyonu, kalorifer dairesi ses izolasyonu, tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı vb. uygulamalarda tercih edebilirsiniz.
Awesome Image