• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Kauçuk Tabanlı Halı

Ses iki cismin birbirine çarptığında oluşturduğu olaydır. Zemininde bulunan kauçuk sayesinde darbe ve ayak sesini absorbe ederek alt kattaki ve mekan içerisinde bulunan kişilerin duyduğu rahatsızlık ortadan kalkar.

Kauçuk tabanlı halı rulo halinde bulunan zeminde oluşan titreşimin sese dönüşmesini engellemek için parke veya beton üzerinde kullanılan ses yalıtım malzemeleridir.

Akustik Rulo Kırçıllı Halı

Zemininde bulunan kauçuk sayesinde darbe ve ayak sesini absorbe ederek alt kattaki ve mekan içerisinde bulunan kişilerin duyduğu rahatsızlık ortadan kalkar.

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı

Akustik Rulo Ses Yalıtım Halısı

Zeminle buluşan cisim sayesinde zeminde oluşan titreşimin sese dönüşmesini engellemek için ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Bu malzemeler kauçuk ve mantar içeren malzemelerdir. Eğer mekanda dekoratifliğe özen gösteriyorsanız kullanabileceğiniz zemin için en iyi malzeme kauçuk tabanlı akustik halı olacaktır. 

Akustik Rulo Ses Yalıtım Halısı

Akustik Rulo Halı Uygulaması

Akustik rulo halılar 200cm *30mt uzunluğunda toplam 60m2 lik rulolar halinde bulunur. Maket bıçağı ile kolaylıkla kesilebilen bu malzemeleri yapıştırmak için solid bazlı sıvı yapıştırıcı veya özel halı yapıştırıcıları kullanabilirsiniz ikisi de aynı işlevi görecektir.

Akustik Ses Yalıtım Halısı