• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Kauçuk Levha

Kauçuk levha, kauçuk granülünden elde edilerek darbe yalıtımında kullanımı sağlanır. Saf kauçuk olduğu için kanserojen madde içermez. Rulo şeklinde ve kolay kesimi olduğu için kullanımı kolaydır. 1mm ile 20mm arası istenilen kalınlıklarda elde edilmektedir. Kusursuz izolasyon ve yalıtım sağladığı için inşaat sektöründe tercih edilmektedir.

Kauçuk şilte diğer adıyla kauçuk levhalar istediğiniz kalınlıkta elde edilebilir.  Bu kalınlık darbe ve ayak sesinin alt kata geçişini yüksek ölçüde sağlayabilmektedir.

Şap Altı Kauçuk Levha

Parke altı, şap altı ve seramik kaplamaların altında tercih edilmektedir. Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

Kauçuk ZeminPan

500-550 arasında yoğunluğa sahip olması sayesinde yapılan darbeden hiçbir şekilde etkilenmez, parçalanma yapmaz. Yanıcı bir malzeme olduğu için şap altında kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Şap Altı Kauçuk Levha

Kauçuk Şilte

Kauçuk Levha Ses Yalıtımı

Rulo Kauçuk Levha Kullanımı

Kauçuk levhalar, zemin kaplamasında, tezgah üstü olarak, sızdırmazlık için conta imalatı, ihtiyaç duyulan izolasyon ve izolasyon yerlerinde, su ve kanalizasyon gibi besleyicilerde ve bunun gibi her yerde amaçlarına uygun olarak kullanılır. Kauçuk levhalar, özel kimyasal karışımla vulkanize edilmiş olarak imal edilen doğal ve sentetik kauçuktan malzemelerdir. Birçok sektörde kullanılmaktadır. Amacına göre Emici ve / veya İzolasyon malzemesi olarak da kullanılabilir.