• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Basotect Spesiyal Sünger

Antibakteriyel olan basotect melamin süngerlerin form çeşitlerinden biriside spesiyal formlardır. Bu süngerlere basotect spesiyal sünger denmektedir. Kullanıldığı alanda oluşan yankıyı önleyerek iletişim kalitesini arttırır. Bu işlemi yaparken de hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Hatta o kadar güvenilir bir malzemedir ki hastane odalarında bile kullanabilirsiniz. Ham maddesinin kazandırmış olduğu alev almazlık özelliği sayesinde yönetmeliğe uygun bir kullanıma sahiptir. 

  • Yüksek ses emme kapasitesi
  • İyi ısı yalıtımı özellikleri
  • Düşük ağırlık
  • Aşındırıcılık
  • Alev direnci – alev geciktiricilerin ilavesi olmadan
  • Geniş bir sıcaklık aralığında sabit fiziksel özellikler

spesiyal basotect sünger

Antibakteriyel Basotect Sünger

Basotect ® spesiyal sünger ses dalgaları bir yankısı olarak yansıtılmaz ancak engellenmemiş hücre yapısına nüfuz edebilir sitesindeki açık hücre yüzeyi garanti eder. Ses enerjisi BASOTECT® veren hücre yapısı azalır  mükemmel ses emme kapasitesine sahiptir. Düşük frekanslarda, örneğin daha ağır bir malzemenin katmanları eklenerek daha iyi ses kesim gücü elde edilebilir.

spesiyal basotect sünger uygulama

AKS-BASOPAN® Teknik Bilgiler

Basotect®’in yüksek ses emme kapasitesi ve güvenli yangın karakteristikleri Basotect G, G + ve UF, binalarda ses yalıtımı olarak kullanım için idealdir.
Dekoratif olarak tasarlanmış akustik paneller, asma perdeler ve metal tavan panelleri Basotect önemli ölçüde ve ölçülebilir şekilde gelişir akustik aynı zamanda, Basotect panelleri ilginç tasarım seçeneklerini açar.

Kalınlık : 20mm – 50mm aralığında yapılabilir.

Ebat : 50*125cm – 125cm*125cm – 125cm * 250cm

Renk : Açık Gri ve Beyaz

Ham madde : Melamin Köpük

spesiyal basotect sunger aksa