• Şerifali Mahallesi, Alptekin Cad. No:12/1, 34775
    Ümraniye/İstanbul

Basotect Düz Sünger

Basotect süngerler açık hücreli köpüklerden elde edilen süngerlerdir. Ses dalgalarının yankı olarak hava içerisinde bulunmaması için basotect düz süngeri kullanabilirsiniz. Basotect sünger mükemmel bir ses emme kapasitesine sahiptir. 

DÜZ AKS-BASOPAN®

Uygulandığı alanda sade bir uygulama yapmak istiyorsanız veya yüzey formları zevkinize hitap etmiyorsa basotect düz süngeri önermekteyiz. Bu süngerler yanmaz ve antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir kuşkunuz olmasın. Kendisi hafif bir malzeme olduğu için kendinden yapışkanlı basotect sünger ile uygulama yapabilirsiniz.

yanmaz akustik basotect düz sünger fiyatları

Basotect Düz Sünger® Size Birçok Avantaj Sunuyor

Yüksek ses emme kapasitesi

İyi ısı yalıtımı özellikleri

Düşük ağırlık

Aşındırıcılık

Alev direnci – alev geciktiricilerin ilavesi olmadan

Geniş bir sıcaklık aralığında sabit fiziksel özellikler

akustik basotect melamin duz sunger fiyatlari

Basotect Melamin Düz Sünger Ses Yalıtımı

Ses emme, yangın direnci, ısı yalıtımı veya aşındırıcı: BASOTECT®  bir üründe yüksek performanslı köpük için birleştirir birçok gereksinimleri. İnşaat ve endüstriyel uygulamalarda, otomotiv ve taşımacılık sektörlerinde, aynı zamanda tüketici uygulamalarında da Basotect ® çok çeşitli seçenekler sunar.

Basotect ® , örneğin restoranlar, resepsiyon alanları, toplantı odaları ve uçak kabinlerinde önemli akustik iyileştirme sağlar. Bununla birlikte, Basotect ® sadece ses yalıtımı için ideal çözüm değildir. Çok iyi ısı yalıtımı özellikleri ve kolay işlenmesi ile Basotect ® , ısı yalıtımı ve iklimlendirme teknolojisi açısından da etkileyicidir.

yanmaz akustik basotect melamin düz sünger fiyatları