Makineler kendi görevlerini yaparken çevreyi rahatsız edecek etkenlerde oluşturabilir. Bizim işimiz çıkardığı gürültüyü ortadan kaldırmak. AKSA ACOUSTIC olarak güvenilir ve etkili uygulama yapmaktayız. Gerekli teknik çalışmaları yaptıktan sonra uygun malzemeyi seçerek uygulamalarımıza başlamaktayız.

Makine Dairesi Gürültü İzolasyonu

Makine odaları zeminde oluşan titreşimden kaynaklanan sesi ve kendinden yani makineden çıkan sesleri içinde barındırarak rahatsız edici bir ortam oluşur. Bu ortamdan kurtulmak için ses izolasyon malzemeleri kullanarak makine odası ses izolasyonu yapmaktayız. Titreşim emici kauçuklar, ses izolasyon süngerleri, epdm bariyer, bariyerli süngerler sesi kesebilecek türden malzemelerdir.

Makine Dairesi Ses İzolasyon Malzemeleri

Bariyerli akustik süngerpan, bondex süngerpan, bariyerli yanmaz akustik sünger, kauçuk levha vs. malzemeler duvar tavan ve zemin kaplamaları olarak kullanılır. Böylece gürültü ve titreşim kaynaklı sesleri yüksek oranda engeller.

Ses Yalıtım Uygulama Hizmeti Almak İçin ;

Mail adresimizden, bayi ve şubelerimizden veya telefon numaralarımızdan yapacağınız görüşmeler neticesinde keşif talebi, uygulama hizmeti veya malzeme satış desteği alabilirsiniz.

Makine Odası Ses İzolasyonu